БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя

Nokia випустила власну `аську` для смартфонів
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 39226
13.06.2011 22:31:43
Новий месенджер від Nokia дозволяє відправляти повідомлення користувачам, зареєстрованим в Google Talk, Yahoo! Messenger, MySpace IM та ін
Nokia випустила власну `аську` для смартфонів

Компанія випустила власний сервіс для швидкого обміну текстовими повідомленнями через Інтернет IM for Nokia.

"Аська " від Nokia для мобільних телефонів буде конкурувати з популярними аналогами Apple iMessage і BlackBerry Messenger.

Мессенджер дозволяє відправляти повідомлення будь-якому користувачеві, зареєстрованого в Google Talk, Microsoft Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, MySpace IM і Ovi Chat.

Додаток буде попередньо встановлено на всіх нових телефонах від фінської компанії. Як очікується, влітку цього року Nokia випустить кілька нових моделей смартфонів, які будуть працювати на базі останньої версії Symbian - Anna.

Також IM for Nokia доступний безкоштовно в онлайн-магазині Ovi Store. Судячи з опису месенджера, його функціональність буде залежати від типу пристрою і країни. Програма має спеціальний віджет, який може повідомляти про нові події на головному екрані пристрою.

Клієнт працює на телефонах моделей Nokia X6, Nokia 5230, Nokia N8, Nokia E7 і деяких інших, а також на пристроях з лінійки Series 40.


Іншыя артыкулы
Get-info пашырае свае абшары
Цяпер мы распаўсюджваем нашы сэрвісы і ў Беларусі
Apple розробляє `розумний` телевізор схожий на iPad
Apple може в 2012 році випустити перший телевізор під власним лейблом. Він буде таким самим універсальним, як планшет iPad.
Змены сайта get-info
Наш сайт пастаянна дапрацоўваецца і пашыраецца. Зараз дададзеная сістэма артыкулаў.
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149