ВКонтакте дозволив спілкуватися відразу 15 користувачам
: 43028
23.05.2011 15:53:28
Популярна соціальна мережа заявила про запуск функціонал для одночасного спілкування декількох користувачів.
ВКонтакте дозволив спілкуватися відразу 15 користувачам
При створенні мультідіалога користувач може вибрати співрозмовників зі списку друзів і привласнити будь-яку назву створеному каналу. Вже запрошені співрозмовники мають можливість надсилати запити на підключення до групового діалог своїм друзям, навіть тим, які не знаходяться в списку друзів творця бесіди. Максимальне число учасників - 15 осіб.
Функціонал мультідіалогов дозволяє прикріплювати до повідомлень медіаконтент (фото, відео, аудіо).
Для того, щоб створити мультідіалог, необхідно: зайти в розділ «Мої повідомлення», натиснути кнопку «Надіслати повідомлення» і перейти по посиланню «Вибрати кілька співрозмовників».
«В процесі роботи над нашим сайтом ми зіткнулися з відсутністю інструменту комунікації між декількома користувачами одночасно. Зараз думаємо про розвиток системи. Наприклад, хочемо додати можливість обмінюватися документами та іншими файлами », - заявив розробник нового сервісу Ігор Жуков.
Нагадаємо, що раніше соцмережа дозволила користувачам додавати в «Мої нотатки» фотографії, аудіо і відео. А минулого року відвідувачам дозволили публікувати і переглядати на сторінках відеоролики найбільшого російського відеопорталу RuTube. Також наприкінці минулого року було оголошено про запуск публічних сторінок для організацій і зірок.

Вектарныя графічныя рэдактары.
Пачаць агляд гэтай групы праграм варта, мабыць, з CorelDraw, як аднаго з найбольш прызнаных і папулярных пакетаў для стварэння вектарнай графікі
Новая версія платформы Apple iOS выйшла раней за тэрмін
Apple выпусціла платформу, якая стала даступнай для ўстаноўкі на iPhone 3GS і 4, плэер iPod touch трэцяга і чацвёртага пакалення, планшэт iPad.
Навукоўцы высвятлілі, якое 3D-відэа самае шкоднае
Навукоўцы папярэджваюць, што празмернае захапленне праглядам 3D-фільмаў прыводзіць да "перадазаванні ", якая цягне млоснасць і дэзарыентацыі ў прасторы.
'

Web Site Hit Counters
copyright 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149