БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя

Створений 25-доларовий комп'ютер розміром з брелок
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 36180
11.05.2011 10:33:20
У Британії розробили наддешевий комп'ютер розміром з USB-брелок. Очікується, що новинка може зацікавити освітні установи в країнах, що розвиваються.
Створений 25-доларовий комп'ютер розміром з брелок
Британський розробник ігор Девід Бребен, автор знаменитої Elite і один із засновників компанії Frontier Developments, створив крихітний і дуже дешевий комп'ютер Raspberry Pi.
Пристрій, який за розмірами можна порівняти з USB-брелоком, працює на процесорі ARM11 з тактовою частотою 700 Мгц і має 128 Мб оперативної пам'яті. Операційна система, додатки і дані можуть зберігатися на флеш-карті пам'яті формату SD / MMC.
На одному з торців Raspberry Pi розташований роз'єм HDMI для підключення дисплея, на іншому - USB-порт для приєднання пристрою введення - наприклад, клавіатури.
Роль програмної платформи грає операційна система з ядром Linux, а можливостей міні-комп'ютера, як стверджується, вистачить для виконання низки рядових завдань, зокрема відтворення відео.
Для просування концепції міні-комп'ютера Бребен сформував організацію Raspberry Pi Foundation. Передбачається, що завдяки своїй невеликій ціні - всього 25 доларів - розробка зацікавить освітні установи, наприклад, в країнах, що розвиваються.
​​ tsn.ua>>

Іншыя артыкулы
Розроблено систему надшвидкої передачі даних
Один лазерний промінь зможе передавати до 26 терабіт в секунду. Це як всю Бібліотеку Конгресу США закачати за 10 секунд.
Google Chrome прызнаны самым хуткім браўзэрам
Паводле дадзеных даследавання вымярэння хуткасці загрузкі вэб-сайтаў першае месца заняў Chrome 12, другое - Firefox 5, а самым павольным апынуўся Safari 4.
Унікальная магчымасць заробку ў сеткі ад Get-info
Калі ў Вас ёсць уласны сайт і вы хочаце яго раскруціць, падняць яго рэйтынг і атрымліваць прыбытак - гэта прапанова для Вас
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149