БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя

Названо винаходи, які через 10 років кардинально змінять життя
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 37189
10.05.2011 15:31:18
Американці склали список винаходів, які протягом 10 років кардинально змінять життя на планеті: літаючі автомобілі, штучний мозок і високошвидкісна залізниця.
Названо винаходи, які через 10 років кардинально змінять життя
Сайт американського наукового журналу Popular Science склав список наукових винаходів, які протягом найближчих десяти років зможуть радикально змінити життя на планеті.
На думку укладачів списку винаходів, першим великим нововведенням стане станція, побудована роботами на Місяці. Цей проект буде реалізований Японією.
ПРОДАНА ПЕРША турпутевку на політ навколо Місяця
"Незважаючи на тривалий період реконструкції після руйнівних землетрусів і цунамі, цей проект вже запрограмований, і немає ніякої іншої країни у світі, яка зможе довести до кінця настільки складну роботу ", - зазначив Майк Лібхольд з Institute for the future, каліфорнійського наукового закладу, яке спеціалізується на змінах, які відбудуться в майбутньому.
Другим великим проектом, який з'явиться до 2020 року, може стати високошвидкісна залізнична лінія, яка з'єднає Лондон і Пекін. Вона пройде через 17 країн і з'єднає Європу та Азію.
На думку вчених, це будівництво в технічному плані можливе, але навряд чи воно буде завершено до 2020 року через проблеми економічного і політичного характеру.
"До 2020 року можуть бути реалізовані і ще два амбітних проекти: автомобілі з автоматичними пілотами і літаючі автомобілі. Розробкою останніх займається Arpa, департамент міністерства оборони, яка спеціалізується на розробках нових технологій для військового використання ", - пише видання.
Крім того, до цього часу, ймовірно, біопаливо замінить вуглеводні, людський мозок за допомогою імплантованих мікрочіпів зможе керувати ТБ, смартфонами і комп'ютерами, всі екрани будуть забезпечені технологією Oled, органічними світлодіодами. Польоти в космос для заможних людей стануть реальністю для заможних людей.
У той же час, учені з Ecole Polytechnique Fédérale, Лозанна, стверджують, що до того часу вже можна буде створити штучний мозок, який зможе відтворювати функції неокортексу і виробляти ідеї, як людський мозок.
Нагадаємо, раніше американський вчений, професор теоретичної фізики City University of New York, Мічіо Каку назвав найважливіші відкриття, які будуть зроблені до 2100 року. На його думку, до цього часу люди зможуть змінюватися, як робот в "Термінаторі-2 ", а також повинні з'явитися контактні лінзи з доступом в інтернет і магазини людських органів.
​​ tsn.ua>>

Іншыя артыкулы
Microsoft представила операційну систему Windows 8
Windows 8 - це кодова назва операційної системи. Під яким ім'ям ОС буде випущена на ринок, поки не розкривається.
Ўзламаць iPhone або iPad можна ўсяго за некалькі хвілін
Эксперты заяўляюць, што ўзламаць iPhone або iPad з апошняй версіяй iOS для атрымання захаваных там пароляў доступу да электроннай пошце вельмі лёгка.
Хакеры ўзламалі Apple MacBook за пяць секунд
Штогадовы конкурс хакераў Pwn2Own стартаваў з паспяховага ўзлому Safari і Internet Explorer 8. Google Chrome пакуль не паддаўся.
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149