БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя


Microsoft випустить власний планшетник на Windows 8
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 39310
13.06.2011 22:33:34
Пристрій отримає ARM-процесор від Texas Instruments, а збіркою гаджета займеться один з тайваньських виробників. Планшетник можуть випустити до кінця 2012 року.
Microsoft випустить власний планшетник на Windows 8

Корпорація Microsoft збирається випустити планшетний комп'ютер на базі операційної системи Windows 8 під власним брендом.

Пристрій отримає ARM-процесор від Texas Instruments, а збіркою гаджета займеться один з тайваньських виробників. Планшетник можуть випустити до кінця 2012 року, пише DigiTimes.

За допомогою планшета Microsoft хоче розширити лінійку продуктів під власною торговою маркою, в яку входять ігрові консолі Xbox 360, медіаплеєри Zune, смартфони Kin і телевізори.

Софтверний гігант в черговий раз намагається спертися на досвід Apple, чия екосистема - платформа iOS та онлайн-магазин App Store - допомагає їй збільшувати частку iPhone і iPad на ринках смартфонів і планшетів, і навіть потіснити традиційні ПК, зазначає видання.

Втім, історичного успіху поки досяг лише один пристрій за брендом Microsoft - Xbox 360. Запуск у листопаді 2006 року Zune, спрямованого на конкуренцію з iPod, виявився невдалим, і в березні цього року в Редмонді оголосили про припинення випуску нових моделей портативних плеєрів за відсутності попиту.

Зазнав поразки і інший пристрій від Microsoft - "соціальний " смартфон Kin. Він вийшов у травні 2010 року, але вже через півтора місяці софтверний гігант визнав, що телефон не має перспектив і його виробництво було вирішено зупинити.

Головною причиною провалу стало те, що в Microsoft відмовилися від однієї з найсильніших сторін "інфраструктури " гаджетів від Apple - на Kin не можна було встановлювати додаткові додатки.


Іншыя артыкулы
У сацыяльнай сеткі Google + з'явіліся гульні
Першая партыя гульняў уключае ў сябе больш за 15 найменняў, у тым ліку галаваломку Bejeweled Blitz, судоку, Angry Birds, Dragon Age Legends і покер.
iPhone 4S зняславілася на ўвесь свет праз працэсара Samsung
Працэсары для смартфонаў iPhone 4S, якія паступілі ў продаж 14 кастрычніка, вырабляе паўднёвакарэйская кампанія Samsung, якая зараз з'яўляецца найбуйнейшым канкурэнтам Apple.
Ва Украіне забароняць «шэрыя» iPhone 4
На сённяшні дзень у Украіне дзейнічае толькі адзін адзіны сертыфікат на тэлефоны IPhone 4 G тыпу А-1332. Аднак ні аднаго тэлефона ў Украіну па гэтаму сертыфікату пакуль яшчэ не ўвезена.
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149