БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя
Ашмяны

YouTube почав розміщувати повністю тривимірне відео
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 41165
30.05.2011 16:33:21
Ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.
YouTube почав розміщувати повністю тривимірне відео
Онлайн-відеосервіс YouTube за підтримки Nvidia і Mozilla почав транслювати відео в тривимірному зображенні, щоправда, для цього його користувачам знадобиться спеціальне обладнання.
Зараз по достоїнству оцінити нововведення YouTube здатні лише близько 1 млн користувачів. Однак, на думку спостерігачів, ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.
У корпорації Google, якій належить відеосервіс, кажуть, що розміщене на YouTube відео є повністю тривимірним і його можна виводити через порти HDMI або DLNA на широкоформатні телевізори.
Ролики будуть оптимізовані для режиму 3D-відтворення на базі браузера Firefox 4 і будуть підтримувати тривимірну систему Nvidia 3D Vision.
Поєднання стандартів HTML5, реалізованих в Firefox 4, і апаратного рішення 3D Vision дозволить користувачам перетворити свій комп'ютер на повноцінний тривимірний міні-кінотеатр.
Для цього також потрібні монітор, здатний відображати тривимірне зображення, і активні затворні окуляри.
Вперше YouTube розмістив зразки тривимірного відео у своїй базі ще в 2009 році. З тих пір компанія оголосила про співробітництво в галузі 3D з декількома постачальниками контенту.
Кілька місяців тому YouTube підписала угоду з корейською LG Electronics, за умовами якого на YouTube з'являться тривимірні відеозапису, придатні для відображення на сучасних телевізорах з підтримкою 3D.
Сторони тоді домовилися, що YouTube реалізує підтримку завантаження 3D-відео, що знімається за допомогою нового смартфона LG Optimus 3D. В LG кажуть, що на Optimus 3D з'явиться спеціальна програма для прямого завантаження відео на YouTube, а популярний інтернет-хостинг зі свого боку забезпечить підтримку відповідного формату.

Іншыя артыкулы
Google запусціў сэрвіс пошуку авіябілетаў
Google дапаможа вызначыць найбольш выгаднае пропозиию трансферу для авіяпадарожжаў.
Рэкламныя месцы на сайце http://get-info-belarus.net
get-info прапануе паслугі размяшчэння рэкламных банэраў на нашым інфармацыйным партале
Рейтинг відвідуваності сайтів в Україні
Представлений рейтинг відвідуваності сайтів на території України станом на 21.06.2011
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149