Розроблено систему надшвидкої передачі даних
: 44085
23.05.2011 15:51:10
Один лазерний промінь зможе передавати до 26 терабіт в секунду. Це як всю Бібліотеку Конгресу США закачати за 10 секунд.
Розроблено систему надшвидкої передачі даних
В основі нової надшвидкісний технології лежить ефект так званих «швидких перетворень Фур'є». Вона дозволяє упакувати в один промінь більше 300 різних кольорів, кожен з яких кодує власний потік інформації.
Раніше існували оптичні технології також дозволяли передавати дані на пристойних швидкостях. Але для цього розробники просто додавали ще один або кілька променів. Перш ніколи інженери не створювали різних довжин хвиль усередині одного променя.
Однією з основних технологій, реалізованих у новинці є поділ лучачи на кілька подпотоков, кожен з яких відповідає за свої дані. Сам промінь, при цьому, не дробиться на декілька променів. Правда, для того, щоб працювати з таким хитромудрим лучем, потрібно передавач і приймач особливої, і досить складною, конструкції. Вони повинні бути в змозі одночасно створювати і зчитувати до 300 світлових потоків разом.
Вольфганг Фройде, фізик з Інституту технологій в німецькому місті Карлсруе, каже, що теоретично їх технологія має ще дуже великий запас масштабування і впирається лише в чутливість лазерних ресиверів. «У лабораторних умови ми вже випробували технологію передачі даних зі швидкістю до 100 терабіт в секунду», - говорить він.
Фізик каже, що у їх технології є й ще одна серйозна перевага - енергоефективність. «Уявіть, що у вас є 300 окремих лазерних променів, що передають дані, або ж один промінь з 300 спектрами. У першому випадку вам потрібно в 300 разів більше електроенергії », - говорить він.
Нагадаємо, що експерименти з передачею даних проходять по всьому світу. Так, в компанії NEC встановили рекорд: 101,7 терабіт в секунду. Цю ж технологію опробивать і в США, де по тонкому оптичному кабелю досягли такої ж швидкості. А в Європі розробляють новий протокол, який би поліпшив якість передачі даних.

Абразкі з дрэва для WEB-дызайну
Адной з разыначак, якія не толькі прыкметна ажывілі дызайн сайтаў, але і спрыяюць візуалізацыі інтэрфейсу, ёсць абразкі.
У сацыяльнай сеткі Google + з'явіліся гульні
Першая партыя гульняў уключае ў сябе больш за 15 найменняў, у тым ліку галаваломку Bejeweled Blitz, судоку, Angry Birds, Dragon Age Legends і покер.
Microsoft выпусціла версію Windows 8 для распрацоўнікаў
Новая аперацыйная сістэма Windows 8 ад Microsoft стане даступнай у Інтэрнэце.
'

Web Site Hit Counters
copyright 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149