БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя

Нові iPad заховають екран від сторонніх
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 32535
23.05.2011 15:43:41
Компанія Apple запатентувала новий режим роботи екрану. Тепер можна вибирати, скільки відвідувачів зможуть побачити зображення.
Нові iPad заховають екран від сторонніх
Розробники Apple придумали оригінальне рішення для захисту особистого життя користувачів від сторонніх очей. Якщо надмірно цікавий чоловік загляне збоку в гаджет з включеним режимом приватності, то побачить порожній екран.
Технічно все вирішено просто і не потребує виготовлення нового типу матриць. Рідкі кристали в осередках поляризують вихідний світло таким чином, щоб направляти потік тільки під прямим кутом. Поки не ясно, наскільки сильно це позначиться на якості зображення.
Хоча патент проілюстрований схемами плеєра iPod, компанія не обмежила себе в заявці цим продуктом. Такий екран може з'явитися як в існуючих iPad і iPhone, так і в калькуляторах, телевізорах і багатьох інших пристроях.
Нагадаємо, що Apple досить часто патнетірует все нові розробки. Так, нещодавно компанія одержала патенти комп'ютера-монобока «все в одному» з підтримкою сенсорного управління. У новинки буде відразу дві функції: звичайний монітор і планшет. Також на рахунку Apple віртуальна клавіатура, яка використовується в мобільних пристроях на базі операційної системи iOS та екрани-гібриди для портативних пристроїв.

Іншыя артыкулы
Google выпусціў фінальную версію Chrome 9
У дзявятай версіі браўзэра Google Chrome з'явіўся "жывы пошук " і новая тэхналогія адлюстравання 3D-графікі. Хакеру, які зможа ўзламаць Chrome, абяцана 20 тысяч долараў.
В Інтернеті з'явився ранній реліз Windows 8
Реліз включає так званий `стрічковий` інтерфейс Ribbon, а також працюючу систему папок, яка не була доступна в першому тестовому релізі Windows 8, що з'явився на початку квітня.
Рэдактары для стварэння і Акоўкі растравай графікі
У залежнасці ад тыпу графікі, з якой неабходна працаваць, праграмныя сродкі, якія дазваляюць у канчатковым падліку ствараць тыя ці іншыя віды кампутарнай графікі, таксама можна падзяліць на адпаведныя віды.
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149