Google навчив браузер Chrome розуміти усне мовлення
: 45906
28.04.2011 17:00:54
У новій версії браузера реалізована можливість голосового введення тексту за допомогою HTML.
Google навчив браузер Chrome розуміти усне мовлення
Компанія Google випустила стабільну збірку браузера Chrome 11. Про це компанія повідомила в своєму блозі. Завантажити останню версію браузера можна на сторінці Chrome в Google.
У новій версії браузера реалізована можливість голосового введення тексту за допомогою HTML. Перше застосування ця функція знайшла в сервісі перекладу Google Translate.
Замість того щоб набирати підлягають переведенню слово або фразу на клавіатурі, користувачі Chrome 11 тепер можуть вимовити їх у мікрофон. Google Translate розпізнає слова і переведе їх на вибрану користувачем мову. Поки перекладач розуміє тільки усне мовлення англійською мовою.
Для активізації голосового введення в Google Translate, потрібно натиснути на іконку із зображенням мікрофона в правому нижньому кутку діалогової форми.
Функція голосового вводу також підтримується в додатках Google для мобільної платформи Android.
У новій версії браузера Google також змінила логотип Chrome, зробивши його більш "плоским ".
Попередня версія браузера, Chrome 10, вийшла 8 березня 2011. На ринку браузерів Chrome утримує третє місце, поступаючись Internet Explorer і Mozilla Firefox.

YouTube почав розміщувати повністю тривимірне відео
Ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.
Навукоўцы высвятлілі, якое 3D-відэа самае шкоднае
Навукоўцы папярэджваюць, што празмернае захапленне праглядам 3D-фільмаў прыводзіць да "перадазаванні ", якая цягне млоснасць і дэзарыентацыі ў прасторы.
Новы маштабны праект Apple: штаб-кватэра ў выглядзе `лятаючай талеркі`
Стыў Джобс будуе `лепшы офіс у свеце`. Новая штаб-кватэра кампаніі Apple у горадзе Купертино змясціць больш за 12 тысяч работнікаў.
'

Web Site Hit Counters
copyright 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149