БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя
Бабруйск

В Інтернеті з'явився ранній реліз Windows 8
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 46916
28.04.2011 16:57:36
Реліз включає так званий `стрічковий` інтерфейс Ribbon, а також працюючу систему папок, яка не була доступна в першому тестовому релізі Windows 8, що з'явився на початку квітня.
В Інтернеті з'явився ранній реліз Windows 8
В Інтернеті з'явився ранній реліз операційної системи Windows 8. Друга тестова версія наступного покоління ОС Microsoft доступна на FTP-сервер спільноти BetaArchive.
Користувачі можуть завантажити збірку 6.2.7955.0, яка, згідно з неофіційною статистикою, стала першою в третьому циклі ранніх релізів Windows 8 (milestone 3).
Цей реліз включає так званий "стрічковий " інтерфейс Ribbon, а також працюючу систему папок, яка не була доступна в першому тестовому релізі Windows 8, що з'явилося в Мережі на початку квітня.
На даний момент Windows 8 знаходиться у стадії розробки, а інформація про дату виходу і основні особливості наступної версії ОС Microsoft не коментується.
Раніше в березні профільні техноблог з посиланням на анонімні джерела уточнювали, що ранні версії Windows 8 були направлені для ознайомлення виробникам комп'ютерів.
Незабаром після цього в Мережі з'явилася інформація про деякі особливості Windows 8, зокрема, опубліковані скріншоти інтерфейсу, а також інформація про інтеграцію в ОС магазину додатків Windows App Store.
Офіційна програма бета-тестування "вісімки " поки не стартувала. Очікується, що вона з'явиться в 2012 році.

Іншыя артыкулы
Пірати оголосили початок битви за Інтернет
Команда The Pirate Bay заявила, що ЄС готує фільтри для Інтернету на кшталт китайських. Тому починається "битва", від якої залежить доля цивілізації без цензури.
Навінкі Corel
У продажы з'явіліся новыя праграмы ад Corel: графічны пакет CorelDRAW Graphics Suite X5 з рускамоўным інтэрфейсам
Google Chrome прызнаны самым хуткім браўзэрам
Паводле дадзеных даследавання вымярэння хуткасці загрузкі вэб-сайтаў першае месца заняў Chrome 12, другое - Firefox 5, а самым павольным апынуўся Safari 4.
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149