БЕЛ
Уваход   Рэгістрацыя


Файлообмінник EХ.ua випустить платну версію
Аўтар : svn_dnepr
Праглядаў: 33764
21.03.2011 20:24:17
Портал вже закуповує контент. Зараз на заключній стадії перебуває близько 40 договорів з власниками прав.
Файлообмінник EХ.ua випустить платну версію
До липня-серпня 2011 року український файлообмінний ресурс EX.ua планує запуск платній версії з контентом, авторизованим правовласниками. Про це повідомили представники порталу спільно з представниками правовласників і виробниками музичного контенту.
Зокрема, представник порталу Юрій Пісковий повідомив, що портал вже приступив до закупівель контенту. Зараз на заключній стадії перебуває близько 40 договорів з власниками прав, пише ЛІГАБізнесІнформ.
Вільний ресурс буде виглядати як версія порталу з розширеним функціоналом, деякими додатковими можливостями (наприклад, з ІР-телефонією, або можливістю відключення реклами) і крім доступу до всього контенту порталу буде пропонувати доступ до контенту, який є найважливішим правовласником.
Є кілька моделей, за якими портал працює або працюватиме з власниками прав на контент, - це розміщення каталогів продукції самими правовласниками, можливість оплачувати даний контент, його перегляд або завантаження за допомогою платіжної системи, яку планує запустити ресурс.
Також розглядається розміщення контенту, наприклад, за просування певного виконавця, і можливість введення будь-якої абонплати для користувачів. За словами представників порталу, спираючись на світовий досвід і враховуючи українські реалії, плата має становити близько 1 долара.
З власником контенту портал може домовлятися про різні способи розміщення, наприклад, треків: частина - в платному доступі, частина - доступна для завантаження, частина - для перегляду онлайн і так далі
Як повідомили на сайті, зараз ведуться переговори також з власниками прав на розповсюдження кінопродукції на території Росії та Україні .
Файлообмінник EХ.ua випустить платну версію
Пісковий зазначив, що зараз за зверненням правовласника, який може довести свої права, контент закриється і з часом авторизованого контенту на порталі більше буде.
Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про те, що сервіс зберігання інформації EX.ua незабаром може стати платним, і що цей варіант рассматріваеться після включення ресурсу в "чорний список" Американської Асоціації звукозапису.
За матеріалами tsn.ua >>

Іншыя артыкулы
Cістэма паведамленняў
Наш сайт пастаянна дапрацоўваецца і пашыраецца. Зараз дададзеная сістэма паведамленняў.
Ва Украіне забароняць «шэрыя» iPhone 4
На сённяшні дзень у Украіне дзейнічае толькі адзін адзіны сертыфікат на тэлефоны IPhone 4 G тыпу А-1332. Аднак ні аднаго тэлефона ў Украіну па гэтаму сертыфікату пакуль яшчэ не ўвезена.
Google навчив браузер Chrome розуміти усне мовлення
У новій версії браузера реалізована можливість голосового введення тексту за допомогою HTML.
аб'явы
геаграфія супрацоўніцтва
сайты
прадпрыемства
кантакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2011-2016 opti.design

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /home/optmedia/get-info-belarus.net/www/footer.php on line 149